Anna Radecka

Psycholog, psychoterapeutka w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami EuropeanAssociation for Behavioural and CognitivePsychotherapies oraz szkolenia nauczycielskiego MBLC (MindfulessBasedLiving Course).Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz MindfulnessAssociation Polska.

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Ignatianum ze specjalnością Psychologia Kliniczna. Aktualnie w trakcie 4-letniej szkoły Szkoły Terapii Poznawczo – Behawioralnej z Dialogiem Motywującym organizowanej przez Akademię Motywacji i Edukacji, akredytowanej przez PTTPB. Uczestniczka Certyfikowanego Kursu Mindfulness organizowanego przez MindfulnessAssociation Polska, prowadzącego do zostania nauczycielem MBLC (MindfulessBasedLiving Course).

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. W szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w poradni NeuroCentrum w Wadowicach oraz w poradni Nurty stworzonej przez Fundację Bez Klamek w Krakowie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji – zarówno indywidualnej jak i grupowej.

Pracuje z osobami dorosłymi oraz nastolatkami od 14 roku życia. Podczas procesu wykorzystuje techniki klasycznej terapii poznawczo – behawioralnej, chętnie korzystając również z podejść tzw. trzeciej fali. W pracy z drugą osobą stawia na bezpośredniość i akceptację.

Czteroletnie szkolenie z zakresu terapii poznawczo – behawioralnej (Szkoła Terapii Poznawczo – Behawioralnej z Dialogiem Motywującym organizowana przez Akademię Motywacji i Edukacji)
Psychologia (Akademia Ignatianum)
Szkolenienauczycielskie MBLC (Mindfuless Based Living Course) (Mindfulness Association Polska)

Zapraszam wkróce.

Zapraszam wkrótce.

Psychoterapia młodzieży i dorosłych, konsultacje i wsparcie psychologiczne.

Zapraszam do kontaktu.